شرکت پترو آپادانا : تولید کننده افزودنی های بتن و مواد شیمیایی ساختمان، فوم  شیمیایی بتن و فوم حفاری

تلفن تماس : 07132605115

 

برای عدم نفوذ پذیری بتن و یا کاهش جذب آب در بتن نیاز است که مواد افزودنی به بتن به ویژه در شرایط آب و هوای نامناسب مانند مناطق کویری و یا ساحلی اضافه شود. برای این منظور از ژل میکروسیلیس استفاده می شود. افزایش دوام و افزایش تراکم بتن نیز با استفاده از ژل میکروسیلیس صورت می پذیرد. نوع الیاف دار ژل میکروسیلیس برای استفاده از بتن هایی که دارای ترک های کم و سطحی هستند توصیه می گردد. ژل میکروسیلیس الیاف دار به دلیل وجود الیاف های پلی پروپیلن مقاومت کششی، خمشی، فشاری و سایشی بتُن را تا حد زیادی ارتقاء می دهد. ژل میکروسیلیس بتن را در جلوگیری از حملات یون سولفات یون کلر نمک ها و محلول های شیمیایی محافظ می دارد.

 

ژل میکروسیلیس

 

ژل میکروسیلیس در شیراز

در عصر کنونی ژل میکروسیلیس جزو یکی از  برترین افزودنی های بتن معدنی محسوب می شود. اگر از محصول با کیفیت و مرغوب ژل میکروسیلیس در ملات های سیمانی استفاده شود درجه نفوذ پذیری در مخلوط حاصل شده به شدت کاهش یافته و در نهایت بتن بادوامی حاصل می شود که امنیت ساختمان ها در برابر ریزش و نشست را تامین می سازد.

استفاده از ژل میکروسیلیس در عملیات کف سازی نیز تاثیرات مثبتی خواهد داشت زیرا با آب نینداختن بتن باعث سرعت بخشیدن به روند کار شده و بتنی یک دست و با مقاومت بالا خواهیم داشت.

ژل میکروسیلیس در کارخانه پترو آپادانا در انواع ژل میکروسیلیس GP600 و ژل میکروسیلیس الیاف دار GPP700  تولید و عرضه می گردد. برای خرید انواع ژل میکروسیلیس در شیراز با ما در تماس باشید.

 

ژل میکروسیلیس در جنوب کشور

استفاده از ژل میکروسیلیس در بتن استخرها نیز مزایایی مثل نفوذ ناپذیری فوق العاده بالا و افزایش طول عمر به دنبال دارد. به طور کلی استفاده از ژل میکروسیلیس در بتن ها باعث خواهد شد که شما بتنی عایق یا آب بند با اسلامپ بالا، بتن های توانمند و تقویت شده و مستحکم و بادوام داشته باشید.

ژل میکروسیلیس تولید شده در شرکت تولیدی ساختمانی پترو آپادانا در شهر شیراز تولید و در جنوب کشور پخش می شود.

 

ژل میکروسیلیس شیراز، ژل میکروسیلیس جنوب کشور، قیمت ژل میکروسیلیس، لیست قیمت ژل میکروسیلیس، خرید اینترنتی ژل میکروسیلیس، ژل میکروسیلیس رنگی، قیمت میکروسیلیس، خرید ژل میکروسیلیس، فروش ژل میکروسیلیس، ژل میکروسیلیس ارزان