شرکت پترو آپادانا : تولید کننده افزودنی های بتن و مواد شیمیایی ساختمان، فوم  شیمیایی بتن و فوم حفاری

تلفن تماس : 07132605115

روان کننده یکی دیگر از انواع افزودنی های شیمیایی بتن است که به عنوان کاهش دهنده ی آب و بالا بردن عدد اسلامپ بتن به کار برده می شود. روان کننده بتن در شیراز سبب روان شدن و افزایش یکنواختی آن می شود. البته در هنگام اضافه کردن روان کننده بتن باید توجه داشت که مصرف بیش از حد آن، سبب جدا شدگی و غیر قابل استفاده شدن بتن خواهد شد.

  • کاهنده آب
  • کاهش عیار سیمان
  • افزایش مقاومت فشاری
  • قابلیت استفاده در بتن های با سنگدانه های نامناسب
  • قابلیت استفاده در قالب های نازک و پر میلگرد
  • قابلیت پمپاژ بتن

 

روان کننده بتن در جنوب کشور

بسیاری از خصوصیات مهم بتن در شیراز تحت تأثیر نسبت آب به مواد سیمانی مورد استفاده در مخلوط قرار می گیرند. هرچه مقدار آب درون بتن کمتر شود،یعنی از کاهنده آب یا روان کننده بتن در شیراز استفاده شود چگالی خمیر سیمان بالاتر خواهد رفت که این عمل باعث افزایش کیفیت خمیر می شود که در نتیجه مقاومت فشاری و خمشی ، نفوذ پذیری کمتر ، افزایش مقاومت در برابر هوازدگی را به دنبال دارد. از دیگر تاثیرات روان کننده بتن در شیراز میتوان به بهبود پیوند بتن و آرماتورها ، کاهش تغییر حجم در اثر خشک شدن و یا خیس شدن و همچنین کاهش تمایلات ترک خوردگی و جمع شدگی نام برد.

گیرنده های آب ، روان کننده بتن در شیراز، بازدارنده ها و فوق روان کننده ها مخلوطی برای بتن هستند که به منظور کاهش مقدار آب در یک مخلوط و یا کاهش سرعت گیرش بتن با حفظ خواص جریان دهنده یک مخلوط بتن، اضافه می شوند.

 

قیمت روان کننده بتن 

برای اطلاع از لیست قیمت انواع روان کننده بتن در شیراز، فوق روان کننده و کاهنده آب بتن با شماره ی ما تماس بگیرید و برای دریافت اطلاعات بیشتر به گروه محصولات رفته و در صفحه ی هر محصول اطلاعات دقیق مربوط به محصولات مربوطه را مشاهده نمایید.

 

روان کننده بتن شیراز، روان کننده بتن جنوب کشور، قیمت روان کننده بتن در شیراز، قیمت روان کننده بتن در جنوب کشور، خرید اینترنتی روان کننده بتن، قیمت هر لیتر روان کننده بتن، لیست قیمت روان کننده بتن، رقیق کننده بتن، قیمت فوق روان کننده پلی کربوکسیلات، نمایندگی فروش روان کننده بتن در شیراز، نمایندگی فروش روان کننده بتن در جنوب کشور، خرید اینترنتی روان کننده بتن در شیراز، خرید اینترنتی روان کننده بتن در جنوب کشور، خرید روان کننده بتن در شیراز، خرید روان کننده بتن در جنوب کشور، فروش روان کننده بتن در شیراز، فروش روان کننده بتن در جنوب کشور